Trwa ładowanie proszę czekać ...

Chlorofil w płynie – Zielona krew

19 kwietnia 2017

Obecnie musimy żyć w środowisku, które jest mocno zanieczyszczone. Znajdujące się tam substancje chemiczne do nie dawna były uważane za nieszkodliwe okazały się jednak bardzo niebezpieczne i rakotwórcze. Mogą również uszkadzać nasz system immunologiczny albo też negatywnie działają na gospodarkę hormonalną.

Coraz częściej do czynienia mamy z substancjami chemicznymi, które znajdują się w produktach spożywczych, lekarstwach, zanieczyszczonym powietrzu czy powstających w wyniku różnych przemian w organizmie. Według badań dowiadujemy się, że około 30% chorób może być wywołanych przez chemiczne dodatki. Udało się udowodnić, że to właśnie te składniki odpowiadają za alergię czy powodują nowotwory złośliwe.

Chlorofil w płynie

Chlorofil w płynie daje nam naturalną ochronę przed takimi substancjami. Najważniejszy składnik preparatu to chlorofil a więc barwnik występujący w większości roślin. Jest to jedyna materia w przyrodzie, która odpowiada za magazynowanie światłą słonecznego. Co 10 sekund w naszym organizmie umierają komórki i na ich miejsce tworzą się nowe z tego co im dostarczymy. Ubogie w roślinne światło pożywienie sprawia, że nasze komórki nie mają należytej witalności a to dalej wpływa na szybszy proces starzenia i większą zachorowalność. Dlatego dobra dieta jest tak bardzo ważna.

Preparaty z chlorofilem

Jeśli ktoś w nadmiarze spożywa mięso, nabiał cukry, słodycze, kawę, słodkie napoje i inne niezdrowe produkty będzie mocno zakwaszał organizm i w ten sposób rozwiną się różne choroby, jeśli chcemy mieć należytą równowagę kwasowo – zasadową należy krew utrzymać z pH na poziomie 7, 35 a wiec nasza krew jest lekko zasadowa i dlatego spożywanie odpowiedniej ilości składników zasadowych jest rzeczywiście bardzo ważne dla naszego zdrowia. Jeśli chodzi o chlorofil w płynie działa pozytywnie na nasz organizm i na pewno warto będzie go włączyć do codziennej diety.

Chlorofil

- oczyszcza przewód pokarmowy

- usuwa toksyny z krwi

- niszczy bakterie, odtruwa organizm

Spożywane przez nas pokarmy ulegają w organizmie cyklowi przemian w ciągu jednego dnia, po tym okresie ciało musi się pozbyć nieprzyswojonych składników. Inaczej zaczną się gromadzić w jelitach i tak stworzy się niekorzystne warunki, które tak naprawdę będą dla zdrowia niebezpieczne. Chlorofil w płynie usprawnia działanie przewodu pokarmowego oraz jelit.