Trwa ładowanie proszę czekać ...

10 niesamowitych korzyści Chlorofilu

7 października 2016

1. Pomaga kontrolować głód i pragnienie.

Badani pokazały, że związki, które zawierają chlorofil mogą nam pomóc w walce z głodem. Wyniki badań sugerują, że chlorofil powinien być uważany za skuteczny środek do zarządzania głodem i promowania utraty wagi

2. Kontrola zapachu ciała

Chlorofil jest dobrym dla organizmu od wewnątrz, wpływa na oczyszczenie i gwarantuje, że będzie można kontrolować zapach ciała, nie będzie źle pachnącego potu (Więcej na: http://www.duochlorofil.pl/sklad-i-opinie-naukowe )

3. Właściwości leczące rany

Badania pokazały, że używanie chlorofilu jako sprayu będzie gwarantować między innymi szybsze gojenie się ran. Badania pokazały, że jest to środek skuteczny w tym zakresie.

4. Wspiera oczyszczanie organizmu

Zanieczyszczenia środowiskowe takie jak metale toksyczne mogą szybko niszczyć nasze zdrowie. chlorofil będzie się z metalami ciężkimi wiązał i utrudni skutecznie ich wchłanianie.

Chlorofil goi rany

5. Chroni DNA- niweluje szkodliwe działanie smażonych potraw

Smażone potrawy są nie tylko szkodliwe dla talii, ale mają także chemiczne dodatki, które uszkadzają tkanki jelita grubego oraz DNA komórek. W jednym z badań uczestnicy jedli smażone potrawy w połączeniu z żywnością ochronną i chlorofilem. Uszkodzenie DNA u tych osób było mniejsze.

6. Super, silny przeciwutleniacz

Chlorofil ma działanie odżywcze i antyoksydacyjne. Przez wiele osób uważany jest za super jedzenie. Chronić będzie komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym i eliminuje wolne rodniki.

7. Obiecujący potencjał w leczeniu raka

Mimo, że badania nie dają jednoznacznych wyników to jednak naukowcy uważają, że to rzeczywiście świetny środek, który może gwarantować nam możliwość prowadzenia terapii alternatywnej.

8. Skuteczny przeciwko Candida albicans

Zakażenie Candida jest to duży problem dla wielu osób, może prowadzić do zmęczenia oraz depresji i problemów trawiennych. To tylko kilka z wielu różnych dolegliwości jakie powoduje ten drożdżak. Badania pokazują, że pojedyncze dawki potrafią zatrzymywać wzrost grzybów.

9. Łagodzi zaczerwienienie i obrzęk

Od lat stosowano w tradycyjnej medycynie liście zielone na infekcje. Z nowoczesnych rozwiązań, które mają ograniczoną skuteczność i długą listę skutków ubocznych leki naturalne mogą się stać takim najlepszym rozwiązaniem. Badania pokazują, że zielone liście zmniejszają obrzęki.

10. Skuteczny w Anemii

Chlorofilina jako zmodyfikowana postać chlorofilu to składnik, który może nam pomóc leczyć niedokrwistość. Można oczekiwać, że nasz organizm już nie będzie musiał obawiać się anemii uda się ją dosć szybko pokonać i znów organizm będzie dobrze funkcjonował.